Jump to content

Фальцфей

Администраторы
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Фальцфей last won the day on May 28 2020

Фальцфей had the most liked content!

Community Reputation

107 Очень хороший

About Фальцфей

 • Rank
  Baron Samedi
 • Birthday 11/23/1987

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев
 • Интересы
  Warhammer FB, 40k, Warmachine

Recent Profile Visitors

4,451 profile views
 1. Bastiladon на литниках, мультипарт - 1000грн. Или обмен на Stegadon/Engine Of The Gods
 2. 16 - 25x25(квадрат) - 5грн.\шт. - оригинал, б\у 3 - 75(круглая) - 20грн. - альтернатива, черная
 3. З 30.05 клуб буде працювати. Режим роботи поки такий самий: субота, неділя з 11:00 до 22:00 У зв’язку з пандемією, в клубі додатково впровадженні наступні обмеження: Обмежена кількість відвідувачів: - Не граючі або без запланованих ігр відвідування клубу на тривалий час заборонені. Кожен відвідувач, під час перебування в клубі, має - Бути в одноразових, гумових рукавичках (1 пара надається клубом) - Бути в захисній масці - Мати зарезервований стіл. Обмеження по кімнатам. Перша та друга кімнати: 1 пара гравців. Третя кімната: 2 пари гравців. Додатково: - клуб буде обладнаний антисептиками - Періодично, або що найменш між іграми, кімнати будуть провітрюватися. - Відвідування клубу з ознаками застуди або температурою — заборонено. Згодом правила можуть доповнюватися або змінюватися. Будемо детально інформувати тут, в чаті телеграма, та в групі ФБ.
 4. Доброго дняЗ початку цього тижня клуб Kyiv Legacy закривається на карантин.Термін дії не визначений.Радимо слідкувати за оновленнями новин та рекомендацій стосовно короновірусу на сторінці пані Уляни Супрун: http://bit.ly/2IVhJ8xП.С. Дуже приємно було бачити як на останніх вихідних, відвідувачі почали відмовлятися від можливості пограти на користь самоізоляції та боротьби проти поширення вірусу. Думаю це практика яку варто підтримати, щоб в максимально короткий термін країна змогла повернутися до звичайної активності.Всім міцного здоров’я, і легкого карантину! Онлайн сервіси для гри в настольні ігри: http://www.vassalengine.org/index.php https://universalbattle2.com/
 5. Интересует не собран, наличе всех битсов обезательно. Также дополнительно интересует: прист с шрайна и троли несущие платформу, данные модели рассмотрю в любом состоянии. 40х40 - 7шт., 3 - 100х50, 25х25 - 20шт. - только черный пластик.
 6. 16-17 ноября в Харькове в клубе “Приличное общество” по адресу ул. Ярослава Мудрого 38 (м. Пушкинская) состоится соло турнир по WMH. Взнос с участника 150 грн. Турнир пройдет по правилам Steamroller 2019 75pt Baseline (http://files.privateerpress.com/op/Steamroller Rules 2019.pdf) с одним исключением — допускается до 3х прокси моделей или юнитов в ростере с предварительным согласованием. Клубом будут предоставлены подносы, террейн, зоны, флаги, обжективы, но привествуется наличие у игроков своих оформленных и покрашенных флагов и обжектив. Ростера принимаются через ConflictChamber (https://conflictchamber.com/?event=1069) до 10 ноября включительно. Планируемое количество раундов: 4, по 2 в день, зависит от общего количества участников. Планируемое расписание турнира: начало в субботу 16 ноября в 13-00 и окончание в воскресенье 17 ноября в 17-00, зависит от времени прибытия и отбытия участников.
 7. Ну а тебя не смущает что как бы подфурум Харьковского клуба?=)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.