Jump to content

Garik_UA

Пользователи
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Garik_UA last won the day on March 16

Garik_UA had the most liked content!

Community Reputation

12 Хороший

About Garik_UA

 • Rank
  Боец

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Хмельницкий

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Знову запрошуємо всіх охочих до гостинного Поділля взяти участь у турнірі, що проходитиме за мурами старого замку. Будемо раді всім хто захоче взяти участь у цій події, метою якої є цікаве спілкування, позитивні емоції та знайомство з однодумцями. Ukrainian Saga Team Tournament 2019 Дата: 4 - 5 травня 2019 року Місце: Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» Формат: 6 points Команда: 3 гравця Допущені фракції: Age Of Vikings, Aetius & Arthur, Age of Crusades, Skraelings Оформлення мініатюр: Пофарбування та оформлення бази. Мініатюри мають відповідати заявленому озброєнню (Важке, стрілкове, кіннота тощо) та мати історичних вигляд. Внесок: 1500 гривень з команди + квитки за вхід у фортецю на два дні. Командний внесок капітану слід перерахувати на картку не пізніше як за 10 днів до турніру (до 22.04.19.). № картки капітан може взнати написавши мені. Розклад: Початок: 04.05.19. - 10:00 (реєстрація починається о 09:00). Кінець: 05.05.19. - 17:00 Турнірна система: Швейцарська Кількість ігор: 4 Тривалість однієї гри: 3 години Перелік сценаріїв: Feasting & Pillaging, Guard the loot, Desecration, The crossing. Регламент: Регламент_2019.docx Призові категорії: 1 місце, Найкраща армія, Найкращий спортсмен. Також кожен учасник турніру отримає корисний і ціний подарунковий набір. Для попередньої реєстрації, капітани будь ласка залишить коментар під цим записом, а саме: назва команди та для кожного учасника ім'я, місто, фракція. В разі якщо склад команди не повний, можете повідомити про це для швидшого пошуку легіонера. Легіонери також можуть залишити інформацію про себе і оголошення про те, що збираєте або шукаєте команду. Приклад: Команда Заробітчани з півночі: Рагнар Шкіряніштани - Вікінги Річард Левове Серце - Хрестоносці Вільям Волес - Шотландці УВАГА, друзі! Корчма "Водолій", знаходиться одразу за мостом через річку. Їжа смачна та великі порції. Шанувальники місцевої кухні з досвідом, радять замовляти їжу заздалегідь, що б не чекати на своє замовлення дуже довго і бути впевненим, що ви не залишитесь без обіду. Відео з минулих турнірів: Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2016 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2017 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2018 Командний турнір SAGA 2018 Сторінка спільноти SAGA у FB
 2. Отредактировал: добавил терминаторов, Сангвирники подешевели.
 3. Собраны, фотки завтра скину.
 4. Байки забрали вот прямо перед вами. Обновил список, добавил новые позиции.
 5. Перепрошую, скаутів вже забрали. За пару днів додам асолтників і ветеранів.
 6. АП. Кое что добавил, снизил цены.
 7. Друзі. По-перше подякую всім хто підтримав і допоміг в оплаті роботи відеооператора. Це не обов'язково, але це вклад в гарну пам'ятку на майбутнє, а також популяризує наше хобі. Як ви всі мабуть знаєте, відеоператор в бюджет турніра не вмістився, тому всі витрати на себе взяв Олександр Невський. За це йому велика подяка і шана. Загалом витрати на його послуги, трансфер та харчування склали більше 3000 грн. Дякуючи підтримці залишилось ще 2500 грн. Може хтось бажає приєднатись і хоча б частково підтримати відеопроект, команда організаторів буде дуже всім вдячна. Повторюсь що це суто добровільно. Бажаючі можуть взнати № картки куда можна перерахувати добровільний внесок у мене.
 8. Місію "Битва біля багаття" буде змінено на "Битва на світанку". Відповідні зміни будуть внесені до регламенту незабаром. ПС: Вже 38 зареєстрованих - це вогонь!!!
 9. Провівши певного роду розмови і досліди ми не закриваємо реєстрацію. Силами нашої команди ми винайшли додаткові ресурси і реєстрацію не закриваємо.
 10. Прошу вибачення, мені дуже шкода, але реєстрацію закрито в зв'язку з тим, що ми не можемо приняти більше людей. Нам просто не дозволяє приміщення, кількість столів та терейну. Але я прикладу максимум зусиль, щоб знайти для вас місце. Можливо ми знайдемо додаткові місця, можливо хтось знімить свою реєстрацію з різних обставин. Я перепитаю всіх, чи у всіх виходить приїхати, в разі змін я вам повідомлю. Як з вами можна зв'язатись? ПС: Проблему вирішено, перепрошую за заминку.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.