Jump to content

Garik_UA

Пользователи
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Garik_UA last won the day on September 25 2018

Garik_UA had the most liked content!

Community Reputation

9 Обычный

About Garik_UA

 • Rank
  Боец

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Хмельницкий

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  Отредактировал: добавил терминаторов, Сангвирники подешевели.
 2. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  Собраны, фотки завтра скину.
 3. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  Байки забрали вот прямо перед вами. Обновил список, добавил новые позиции.
 4. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  Перепрошую, скаутів вже забрали. За пару днів додам асолтників і ветеранів.
 5. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  АП. Кое что добавил, снизил цены.
 6. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  ап
 7. Друзі. По-перше подякую всім хто підтримав і допоміг в оплаті роботи відеооператора. Це не обов'язково, але це вклад в гарну пам'ятку на майбутнє, а також популяризує наше хобі. Як ви всі мабуть знаєте, відеоператор в бюджет турніра не вмістився, тому всі витрати на себе взяв Олександр Невський. За це йому велика подяка і шана. Загалом витрати на його послуги, трансфер та харчування склали більше 3000 грн. Дякуючи підтримці залишилось ще 2500 грн. Може хтось бажає приєднатись і хоча б частково підтримати відеопроект, команда організаторів буде дуже всім вдячна. Повторюсь що це суто добровільно. Бажаючі можуть взнати № картки куда можна перерахувати добровільний внесок у мене.
 8. Місію "Битва біля багаття" буде змінено на "Битва на світанку". Відповідні зміни будуть внесені до регламенту незабаром. ПС: Вже 38 зареєстрованих - це вогонь!!!
 9. Провівши певного роду розмови і досліди ми не закриваємо реєстрацію. Силами нашої команди ми винайшли додаткові ресурси і реєстрацію не закриваємо.
 10. Прошу вибачення, мені дуже шкода, але реєстрацію закрито в зв'язку з тим, що ми не можемо приняти більше людей. Нам просто не дозволяє приміщення, кількість столів та терейну. Але я прикладу максимум зусиль, щоб знайти для вас місце. Можливо ми знайдемо додаткові місця, можливо хтось знімить свою реєстрацію з різних обставин. Я перепитаю всіх, чи у всіх виходить приїхати, в разі змін я вам повідомлю. Як з вами можна зв'язатись? ПС: Проблему вирішено, перепрошую за заминку.
 11. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  АП.
 12. Там ще не всі. Я знаю ще мінімум 6 людей, що не мають можливості приняти участь у турнірі. З Полтави, Дніпра, Миколаїва, Херсона та Хмельницького.
 13. Garik_UA

  Wh40K: Sm, Ba

  АП!
×

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.