Jump to content

Garik_UA

Пользователи
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Garik_UA last won the day on August 10 2020

Garik_UA had the most liked content!

Community Reputation

18 Хороший

About Garik_UA

 • Rank
  Боец

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Хмельницкий

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Знову запрошуємо всіх охочих до гостинного Поділля взяти участь у турнірі, що проходитиме за мурами старого замку. Нехай чесний двобій виявить наймудрішого, найсильнішого та найхоробрішого полководця. Будемо раді всім хто захоче взяти участь у цій події, метою якої є цікаве спілкування, позитивні емоції та знайомство з однодумцями. Ukrainian SAGA Grand Melee 2021. Дата: 25-26 вересня 2021 року Місце: Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» Формат: 6 points +1 reserve Оформлення мініатюр: Пофарбування та оформлення бази. Мініатюри мають відповідати заявленому озброєнню (важке, стрілкове тощо), мати історичних вигляд (не фентезі) та приблизно відповідати часовим та регіональним рамкам вашої армії. Внесок: 500 гривень (у вартість вже включно квитки за відвідування фортеці на два дні). Оплати участь можна заздалегідь (тому Локі/Перун/Юпітер/Аллах/Христос допоможе з кубами), № карточки питайте в особистих повідомленнях. Розклад: Початок: 25.09.21 - 09:00 (реєстрація), перша гра - 10:00. Кінець: 26.09.21 - 16:00 Турнірна система: Швейцарська Кількість ігор: 3 в суботу і 2 в неділю Буде проводитись паралельно 2 турніри, по різним епохам. Допущені на турніри фракції: - Турнір по епосі Вікінгів - Age Of Vikings, Skraelings - Турнір по епосі Ганнібала - Age of Hannibal Реєстрація в Google-doc: Реєстрація !!! * Термін реєстрації до 19 вересня включно!!! Потім вношу зміни тільки я особисто, пишіть у ПП. Регламент: Регламент_GM2021.docx Відео з минулих турнірів: Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2016 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2017 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2018 Командний турнір SAGA 2018 Сторінка спільноти SAGA у FB Харчування: - Корчма "Водолій", знаходиться поряд, за мостом через річку. Їжа смачна та великі порції. Шанувальники місцевої кухні з досвідом, радять замовляти їжу заздалегідь, що б не чекати на своє замовлення дуже довго і бути впевненим, що ви не залишитесь без обіду; - Інформація буде доповнюватись.
 2. Запрошуємо всіх охочих до гостинного Поділля взяти участь у літніх маневрах Сага-2021, що проходитиме за мурами старого замку. В рамках події буде можливість зіграти в любій з епох гри "Сага", а для епохи Вікінгів буде організовано турнір - нехай чесний двобій виявить наймудрішого, найсильнішого та найхоробрішого полководця. Будемо раді всім хто захоче взяти участь у цій події, метою якої є цікаве спілкування, позитивні емоції та знайомство з однодумцями. SAGA summer maneuvers 2021. Турніри: Дата: 5-6 червня 2021 року Місце: Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» Формат: 6 points Оформлення мініатюр: Пофарбування та оформлення бази. Мініатюри мають відповідати заявленому озброєнню (важке, стрілкове тощо), мати історичних вигляд (не фентезі) та приблизно відповідати часовим та регіональним рамкам вашої армії. Внесок: 500 гривень (у вартість вже включно квитки за відвідування фортеці на два дні). Оплати участь можна заздалегідь (тому Локі/Перун/Христос допоможе з кубами), № карточки питайте в особистих повідомленнях. Розклад: Початок: 05.06.21. - 09:00 (реєстрація), перша гра - 10:00. Кінець: 06.06.21. - 16:00 Турнірна система: Швейцарська Кількість ігор: 3 в суботу і 2 в неділю * Кількість ігор, очків ростера, турнірна система та інші деталі можуть відрізнятися для епохи Ганнібала ** Буде проводитись паралельно 2 турніри, по різним епохам. Допущені на турніри фракції: - Турнір по епосі темних віків - Age Of Vikings, Skraelings - Турнір по епосі Ганнібала - Age of Hannibal SAGA Age of Magic: Поряд з турніром будуть проводитися ігри для шанувальників "Епохи магії" гравці можуть зустрітися для проведення окремих ігор між собою, спілкування, обговорення розвитку "епохи", планування майбутніх зустрічей тощо. Буде надано столи, терейн, пам'ятні подарунки, печиво ну і взагалі все те саме, що і іншім участники турніру. Вартість (у вартість вже включно квитки за відвідування фортеці на два дні) - 400 грн. Реєстрація в Google-doc: Реєстрація !!! * Термін реєстрації до 30 травня включно!!! Потім вношу зміни тільки я особисто, пишіть у ПП. Регламент: Регламент.docx Відео з минулих турнірів: Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2016 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2017 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2018 Командний турнір SAGA 2018 Сторінка спільноти SAGA у FB Харчування: - Корчма "Водолій", знаходиться поряд, за мостом через річку. Їжа смачна та великі порції. Шанувальники місцевої кухні з досвідом, радять замовляти їжу заздалегідь, що б не чекати на своє замовлення дуже довго і бути впевненим, що ви не залишитесь без обіду; - Інформація буде доповнюватись.
 3. Результати турніра: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gRNbsXHMIURm7csN6JApW-kP_HZAjgiT5K-DgM8Tlhg/edit#gid=1064928428
 4. Вільну реєстрацію закрито. В разі необхідності дописатися чи навпаки видалитися, пишіть будб ласка в особисті. Переглянути список можна за посиланням а ось і воно
 5. Знову запрошуємо всіх охочих до гостинного Поділля взяти участь у турнірі, що проходитиме за мурами старого замку. Нехай чесний двобій виявить наймудрішого, найсильнішого та найхоробрішого полководця. Будемо раді всім хто захоче взяти участь у цій події, метою якої є цікаве спілкування, позитивні емоції та знайомство з однодумцями. Ukrainian SAGA Grand Melee 2020. Дата: 26-27 вересня 2020 року Місце: Державний історико-культурний заповідник «Межибіж» Формат: 6 points Оформлення мініатюр: Пофарбування та оформлення бази. Мініатюри мають відповідати заявленому озброєнню (важке, стрілкове тощо), мати історичних вигляд (не фентезі) та приблизно відповідати часовим та регіональним рамкам вашої армії. Внесок: 500 гривень (у вартість вже включно квитки за відвідування фортеці на два дні). Оплати участь можна заздалегідь (тому Локі/Перун/Аллах/Христос допоможе з кубами), № карточки питайте в особистих повідомленнях. Розклад: Початок: 26.09.19 - 09:00 (реєстрація), перша гра - 10:00. Кінець: 27.09.19 - 16:00 Турнірна система: Швейцарська Кількість ігор: 3 в суботу і 2 в неділю Буде проводитись паралельно 2 турніри, по різним епохам. Допущені на турніри фракції: - Турнір по епосі темних віків - Age Of Vikings, Skraelings - Турнір по епосі хрестових походів - Age of Crusades Реєстрація в Google-doc: Реєстрація !!! * Термін реєстрації до 5 вересня включно!!! Потім вношу зміни тільки я особисто, пишіть у ПП. ** Хто має армії обох епох і в разі необхідності може поміняти епоху (непарна кількість участників в епосі) - позначте будь ласка свою реєстрацію символом * (побачите на моєму прикладі). Регламент: Регламент_2020.docx Age of Magic: паралельно з турнірами буде проведитися подія "Меджик в Меджі", гравці "Епохи магії" можуть в рамках турніра зустрітися для проведення власних ігор (на довільній основі), спілкування, обговорення розвитку "епохи", планування майбутніх зустрічей тощо. Буде надано столи та терейн. Вартість (у вартість вже включно квитки за відвідування фортеці на два дні) - 250 грн. Відео з минулих турнірів: Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2016 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2017 Official Ukrainian SAGA Grand Melee 2018 Командний турнір SAGA 2018 Сторінка спільноти SAGA у FB Харчування: - Корчма "Водолій", знаходиться поряд, за мостом через річку. Їжа смачна та великі порції. Шанувальники місцевої кухні з досвідом, радять замовляти їжу заздалегідь, що б не чекати на своє замовлення дуже довго і бути впевненим, що ви не залишитесь без обіду; - Інформація буде доповнюватись.
 6. Там ще не всі. Я знаю ще мінімум 6 людей, що не мають можливості приняти участь у турнірі. З Полтави, Дніпра, Миколаїва, Херсона та Хмельницького.
 7. Плюсую обеими руками. Искал я как-то одну миньку, хотел купить, так он мне её просто подарил, я только за почту заплатил. Благодарен ему.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.