Jump to content

Kyrylo

Пользователи
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kyrylo last won the day on January 25 2020

Kyrylo had the most liked content!

Community Reputation

1 Обычный

About Kyrylo

 • Rank
  Новая Личность

Контакты

 • Сайт
  https://art-of-tactic.blogspot.com

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Буча

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. Також 17 січня в місті Дніпро відбулась визначна подія у світі Art of Tactic — вперше в українській історії була влаштована АоТ-баталія оффлайн (!) міжобласного (!!!) рівня. За нинішніми часами — рівень майже міжгалактичний. Зібралося шестеро гравців - двоє з Дніпра, двоє з Днпропетровської області та ми з сином приїхали з Бучі — і спробували наближено до історичних реалій відіграти бій 5 липня 1943 року за село Черкаське на південному фасі Курської дуги. Було круто!
 2. Отже, минув більше ніж рік, і можу доповісти про успіхи у розвитку тусовки АоТ. Однодумці знайшлися, але всі ми живемо в різних куточках країни, тому тусовка ожила в онлайн-форматі. Граємо дистанційно, як колись грали в шахи по телефону: кожен розставляє війська та карту у сбе на столі, накази озвучуємо по телефону, а кубики кидаємо в Телеграм-боті. Потім обмінємося фотками. Все працює чудово! Можна грати великі партії по 1-2 ходи за вечір - ніхто не втомлюється, є купа часу обдумати накази. В тому ж Телеграмі проходять дискусії щодо гри - канал AoT Battles. Ми вже спільними зусиллями допрацювали правила та картки юнітів. В групі зараз 37 учасників, з них реально грають біля десяти. Більшість - з України (Дніпро, Київ та область, Львів), також є гравці з Австралії та Нідерландів.
 3. UPD: цікавлять лише армії Франції та її сателітів, Австрії та Прусії.
 4. Відігравши з 2012 року купу партій в Art-of-Tactic в колі родини, декілька разів був свідком спроб зібрати в Києві ком’юніті гравців. Хто не знає, Art-of-Tactic — це варгейм на тему Другої світової, масштабу полк-бригада, що грається на полях з гексами. Отже, найбільш обнадійлива спроба відбулася зимою 2013-14. Було четверо однодумців, які носилися з ідеєю створити в Києві клуб AoT. В результаті відбулось кілька зустрічей, я взяв участь у трьох з них, де ми з Xelanizul та іншими хлопцями відіграли саморобний сценарій кампанії «Битва за Могильов». Найбільше зібрання київських шанувальників AoT відбулося 12 січня 2014-го — восьмеро, включаючи мене та мого сина. Ось історичне фото. Також я виклав декілька відео з тих ігор: 1, 2. Але ідею регулярних ігор не вдалося реалізувати: буквально через пару тижнів Революція вступила у свою гарячу фазу, а в найближчі пару років у всіх нас було багато важливіших клопотів... Час від часу я зустрічав на ОЛХ розпродажі колекцій з Art-of-Tactic: люди закуповувалися моделями, а грати не було з ким, і доводилось продавати… Також є хлопець зі Львова, ось його YouTube-канал — але теж скаржиться, що з опонентами скрутно. Мені в цьому плані пощастило, бо я граю з сином, якому вже 15. І ось після довгої перерви у мене знов відбулася «виїзна» гра. Зимовим вечором 21 січня (рука так і хоче написати "морозним", але ж +5 на вулиці…) в KFC біля метро "Чернігівська" я і Alex P. зіграли невелику пробну партію. Алекс — знавець історії Другої світової та ентузіаст-варгеймер широкого профілю. Він зібрав кілька стартерів і кипу додаткових наборів, однак за весь час зіграв лише одного разу в "Танковий бій". Шкода не використовувати таку колекцію і такий варгеймерській запал. Плануємо продовжити цю тему. Тим більше, що знайшовся ще один шанувальник військової історії з Броварів: має кілька стартерів, а опонентів — ніц. Якщо підключимо ще і його, то можна буде говорити, що тусовка оживає. Отже, хто хоче грати в АоТ в Києві чи області, зголосіться. Гуртом веселіше!
 5. Цікавлять фігури для Наполеоніки 1:72 — нефарбовані й фарбовані, на літніках та від'єднані, з коробками та без. Також буду радий познайомитися з гравцями в 1:72 Napoleonics.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Guidelines.