Jump to content
Kyrylo

Art of Tactic: київська тусовка

Recommended Posts

Відігравши з 2012 року купу партій в Art-of-Tactic в колі родини, декілька разів був свідком спроб зібрати в Києві ком’юніті гравців. Хто не знає, Art-of-Tactic — це варгейм на тему Другої світової, масштабу полк-бригада, що грається на полях з гексами.

Отже, найбільш обнадійлива спроба відбулася зимою 2013-14. Було четверо однодумців, які носилися з ідеєю створити в Києві клуб AoT. В результаті відбулось кілька зустрічей, я взяв участь у трьох з них, де ми з Xelanizul та іншими хлопцями відіграли саморобний сценарій кампанії «Битва за Могильов». 
Найбільше зібрання київських шанувальників AoT відбулося 12 січня 2014-го — восьмеро, включаючи мене та мого сина. Ось історичне фото. Також я виклав декілька відео з тих ігор: 1, 2.

Але ідею регулярних ігор не вдалося реалізувати: буквально через пару тижнів Революція вступила у свою гарячу фазу, а в найближчі пару років у всіх нас було багато важливіших клопотів...

Час від часу я зустрічав на ОЛХ розпродажі колекцій з Art-of-Tactic: люди закуповувалися моделями, а грати не було з ким, і доводилось продавати… Також є хлопець зі Львова, ось його YouTube-канал — але теж скаржиться, що з опонентами скрутно. Мені в цьому плані пощастило, бо я граю з сином, якому вже 15.

І ось після довгої перерви у мене знов відбулася «виїзна» гра. Зимовим вечором 21 січня (рука так і хоче написати "морозним", але ж +5 на вулиці…) в KFC біля метро "Чернігівська" я і Alex P. зіграли невелику пробну партію. Алекс — знавець історії Другої світової та ентузіаст-варгеймер широкого профілю. Він зібрав кілька стартерів і кипу додаткових наборів, однак за весь час зіграв лише одного разу в "Танковий бій". Шкода не використовувати таку колекцію і такий варгеймерській запал.

Плануємо продовжити цю тему. Тим більше, що знайшовся ще один шанувальник військової історії з Броварів: має кілька стартерів, а опонентів — ніц. Якщо підключимо ще і його, то можна буде говорити, що тусовка оживає. 

Отже, хто хоче грати в АоТ в Києві чи області, зголосіться. Гуртом веселіше!

Overview_Day4_start.jpg

IMG_4967.JPG

Battle_view_cropped.jpg

• Like 1